| حزمة النقل | كرتون ومنصات نقالة مخصصة |
|---|---|
| تخصيص | ISO / TS16949 |
| علامة تجارية | جوينت ماج |
| أصل | سيتشوان ، الصين |
| درجة | JC-Y4350 ، FB5H .. |
| Trademark | JOINT-MAG, Joint-Mag |
|---|---|
| Shape | Various (e.g., Ring, Block, Disc, Arc) |
| Type | Permanent Ferrite Magnet |
| Tolerance | 0.05mm |
| Processing Technology | Wet Molding |
| حزمة النقل | كرتون ومنصات نقالة مخصصة |
|---|---|
| تخصيص | ISO / TS16949 |
| علامة تجارية | جوينت ماج |
| أصل | سيتشوان ، الصين |
| طلب | محرك التوجيه |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| حزمة النقل | كرتون ومنصات نقالة مخصصة |
|---|---|
| تخصيص | ISO / TS16949 |
| علامة تجارية | جوينت ماج |
| أصل | سيتشوان ، الصين |
| طلب | ACG لـ 4 أقطاب ، 6 أقطاب ، 8 أقطاب ، 11 قطب ، 18 قطب |
| Resistance | High Electrical Resistivity |
|---|---|
| Type | Permanent Ferrite Magnet |
| Transport Package | Customized Cartons And Pallets |
| Intrinsic Coercivity | High |
| Tolerance | 0.05mm |
| Resistance | High Electrical Resistivity |
|---|---|
| Working Temperature | -80~150℃ |
| Color | Black |
| Trademark | JOINT-MAG, Joint-Mag |
| Processing Technology | Wet Molding |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
|---|---|
| Classification | Ferrite Strontium Powder |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |
| Color | Black |
|---|---|
| Container Capacity | 345pcs |
| Cost | Low |
| Resistance | High Electrical Resistivity |
| Trademark | JOINT-MAG, Joint-Mag |
| اسم المنتج | مغناطيس الفريت الدائم |
|---|---|
| حزمة النقل | كرتون خشب البليت |
| علامة تجارية | جوينت ماج ، جوينت ماج |
| أصل | سيتشوان ، الصين (البر الرئيسي) ، |
| مادة | SrO · 6Fe2O3 |